Jeśli mieliśmy okazję uczestniczyć w jakiejś masowej imprezie plenerowej gdzies w Europie, bardzo możliwe, że piliśmy piwo lub tańczyliśmy pod dachem polskiego producenta namiotów aluminiowych – teraz mozęmy postawić taki namiot we własnym ogrodzie i organizować w nim letnie przyjęcia. I jest to możliwe niezależnie od tego, czy był to koncert, festiwal, jakieś zawody sportowe, czy wiec polityczny, wyroby polskiej firmy są tak wszechstronne , że z powodzeniem znajdują zastosowanie w tego typu imprezach i zdobywają coraz szerszy rynek na całym kontynencie europejskim.

Jaki sekret sprawia, że właśnie te namioty aluminiowe są tak popularne? Ich wszechstronne zastosowanie. A to jest możliwe dzięki zróżnicowanym projektom, elastycznym wersjom rozmiarowym oraz nowym pomysłom, które zaskakują klientów swoją oryginalnością i niepowtarzalnością. Wśród namiotów warto zwrócic uwagę na kilka podstawowych konstrukcji aluminiowych :

Prostokątne lub kwadratowe z profili sześciobocznych

Modele o dachu 3 D

Namioty aluminiowe typu Dome Tent

Prostokątne lub kwadratowe z profili osmiobocznych

Modele na podstawie sześciokątnej

Modele pneumatyczne

Modele o płaskim dachu

Zadaszone Standy

Model typu gwiazda

Praktycznie nie ma potrzeby czy pomysłu, której by firma nie była w stanie zaspokoić i zrealizować. Nowe inspiracje nie mają tu ograniczeń. Opis dodatkowy znajdziemy na:  dublinpubscene.com/index.php/2018/08/22/do-czego-sa-najlepsze-namioty-aluminiowe/